Jan findra stylistika slovenciny

Spisovnost a nespisovnost dnes. Stylistyka IX. Fonetika a fonologie. Praha: ISV, Moskva: Nauka, Dichotomie spisovnosti a nespisovnosti. Boskovices. Praha: Jan Laichter Ostrava Dyskurs naukowy - tradycja i zmiana.

In Mesto a jeho jazyk. Balhar, Jan. Discourse as social interaction.

Between Stylistics and Discourse Analysis

A Comparative and Critical Introduction. Praha: NLN Bratislava: Agora London: Sage Publications. In: Stylistyka a pragmatyka. Text a jeho ilustrace. In: Teun A. In Struktura, variety, funkce.

Štylistika slovenčiny

Adfama Mickiewicza w Poznaniu, Bela, Jazyk - norma - spisovnost. View Jan Slovinsky’s profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Jan’s education is listed on their profile.

See the complete profile on LinkedIn and discover Jan’s connections and jobs at similar olivierlile.com: Attended Ekonomická univerzita v.

1.

ŠTYLISTIKA SLOVENČINY

Hlavní teze vývoje české stylistiky století, stylistické bádání v současnosti, metodologie stylistických výzkumů. 2. Vztah stylistiky k souvisejícím oborům a jejich disciplínám.

Stylistika a jazyková kultura. 3.

Štylistika slovenčiny v cvičeniach

Podstata komunikace, komunikační proces a jeho fáze. Stylotvorné faktory a.

Kniha: Štylistika súčasnej slovenčiny - Ján Findra

Findra Ján: Cvičenia zo štylistiky: Voľná Findra Jan: Stylistika slov.v cviceniach: Voľná. V monografii Štylistika súčasnej slovenčiny Ján Findra programovo nadväzuje na Štylistiku slovenčiny (). Podrobnejšie však v nej rozpracúva niektoré teoreticko- metodologické problémy a novo vymedzuje a klasifikuje viaceré štylistické pojmy a olivierlile.com: Osveta.

Nákupy kníh v službe Google Play. Nájdite si knihu v najväčšom e-kníhkupectve na svete a pustite sa do čítania na webe, tablete, telefóne alebo čítačke e-kníh ešte dnes. Findra Ján: Cvičenia zo štylistiky: Voľná Findra Jan: Stylistika slov.v cviceniach: Voľná.

Štylistika slovenčiny v cvičeniach (Findra Ján) Jan findra stylistika slovenciny
Rated 4/5 based on 86 review
Štylistika súčasnej slovenčiny (Ján Findra) > kniha | olivierlile.com